İçimdeki büyük potansiyelin farkında olduğum ancak neyi nasıl yapacağımı bilemediğim bir dönemdeydim. Kariyerimde istediğim yerde olmadığımı görüyor, bunun için çeşitli Kişisel Gelişim aktivitelerine katılıyor, okuyor, çabalıyordum.  Varmak istediğim noktayı biliyor ama o noktaya nasıl ulaşmam gerektiğini bilmiyordum. Sonra bir gün bu konuda profesyonel bir yardım almam gerektiğine karar verdim.

 

Tamer, bir profesyonel olarak, insan kaynakları tecrübesini de harmanlayarak, kariyer yolumu netleştirirken, bu yolda ilerleyebilmem için gerekli adımları bana gösterdi. Ne kadar çok şeyi bildiğimizi zannedip, gözardı ettiğimizi anlamamı sağladı.

Şimdi tanıdığım herkese böyle bir yardım almalarının ne kadar elzem birşey olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Vizyonunuzu genişletmek için, yönetim becerilerinizi pekiştirmek için, kendi kariyer markanızı oluşturmak için bu işi en iyi bilen insanlardan yardım almanızı şiddetle öneririm.

Derya V.

 

Kariyer anlamında tam olarak ne yöne gitmek istediğimi bilmediğim bir dönemde bu konuda bir uzmanın yardımına ihtiyacım olduğunu farkettim. Kariyerimi yazboz tahtası haline getirmiş, kaybolmuş ve ne yapacağını bilemez bir durumdaydım. Tamer’le ilk görüşmemizde genel olarak durumumu anlattım, ne şekilde ilerleyebileceğimizi konuştuk.

Bu tarz bir hizmetin özellikle kariyer hayatında duraklamaya girdiğiniz dönemde alınmasının çok yararlı olacağını düşünüyorum. Bulunduğu durumda potansiyelini açığa çıkarmakta zorlanan herkese, hedeflerini daha net belirlemesini sağlayacak olan bu hizmeti tavsiye ediyorum.

Funda İ.

 

“Kariyerimle ilgili aklımın oldukça karışık olduğu ve bir değişikliği gerekli gördüğüm bir dönemde Tamer’den profesyonel yardım istedim. Etrafımı sarmış olan sis perdesini Tamer tecrübesiyle dağıtmayı bildi. İçinde bulunduğum ortamı ve koşulları, öne çıkan özelliklerimi ve birikimlerimin hepsini profesyonelce değerlendirdi. Daha önemlisi farkındalığımı arttırarak önceliklerimi ve hedeflerimi tanımlamamı sağladı ve bu süreci benim için oldukça kolaylaştırdı.”

“Tamer’in titizliği, uzmanlığı ve samimiyeti bana her zaman güven veriyor. Her görüşmeyi büyük bir hevesle yapıyorum. Bu nedenle onu kariyerimin her döneminde ihtiyaç duyabileceğim çok önemli bir rehber olarak görüyorum.”

Ayşe F.

 

Sizinle çalışmaya başladıktan sonra; elinizde bulunan sihirli değneğinizi bana dokundurmanız ile kendimi daha iyi tanımayı, güçlü yönlerimi keşfetmeyi, güçsüz yönlerimi de desteğiniz sayesinde geliştirmeyi başardım. Kişisel özelliklerim hakkındaki farkındalığımın artması, çevremdeki kişilerle daha yapıcı ve olumlu ilişkiler kurmamı sağladı. Artık hem iş yaşamına hem de özel yaşantıma daha umutlu ve daha coşkulu bakabiliyorum. Ne yapmam gerektiği değil , ne yapmak istediğim üzerinde duruyor, daha da önemlisi uygulamaya geçebiliyorum. Geleceğe dönük kariyer planlamam konusunda yardımlarınız, tarafımdaki katkılarınız için en içten teşekkür ve minnetlerimi sunarım.

Deniz D.

 

Koçluk talebinde bulunmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz hizmete duyduğumuz güvenden ötürü koçluk hizmetinden memnun kalmamanız halinde ödemiş olduğunuz ücret iade edilecektir.