Adres:
Bostancı Ofis............................................................ İstasyon Yolu Sk. Bostancı / İstanbul (Bostancı Gösteri Merkezi'ne yürüme mesefasinde) ............................................................................................. Şişli Ofis....................................................................................... Abide-i Hürriyet Cd. Hasat Sokak Merkez Şişli / İstanbul ( Cevahir AVM yürüme mesafesinde)
Telefon:
0554 693 46 13
E-mail:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ek Bilgiler:

Kariyer Koçluğu ile ilgili sorularınız için e-posta gönderebilir, iletişim formunu kullanabilir veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Koçluk görüşmelerimi online olarak  Skype ve Facetime aracılığıyla İstanbul ofislerim haricinde de gerçekleştirebilmekteyim. 

 

Bostancı Ofisimize Avrupa Yakası'ndan Metrobüs ile Ulaşım :

Söğütlüçeşme durağında inip 17 numaralı otobüse bininiz. Bostancı Gösteri Merkezi durağında ininiz. Sahile inen yolu takip ettiğinizde ilk sağda.

Şişli Ofisimize Ulaşım :

Metrobüs

Mecidiyeköy durağında inin. Taksim istikametinde Halaskargazi Cd. üzerinde yürüyün. Sağınızda Şişli Camii’ni görünce avlusunda bir kapıdan girin ve avlusunda öbür kapıdan çıkın. Karşınızdaki sokağa girin. Yokuş aşağı inerken sokağın sonuna doğru sağ taraftan yaklaşık 100 metre yürüyün.

Metro

Şişli durağında inin. Taksim istikametinde Halaskargazi Cd. üzerinde yürüyün. Sağınızda Şişli Camii’ni görünce avlusunda bir kapıdan girin ve avlusunda öbür kapıdan çıkın. Karşınızdaki sokağa girin. Yokuş aşağı inerken sokağın sonuna doğru sağ taraftan yaklaşık 100 metre yürüyün.

 

 

 

e-Posta gönder. Yıldızlı (*) alanların doldurulması zorunludur.